projekty

Oferta usług dla klientów korporacyjnych

Naszym klientom – zarówno dużym spółkom, jak i małym przedsiębiorcom - oferujemy pełną obsługę prawną, odpowiadając na zapotrzebowanie, jakie pojawia się w toku działalności każdej firmy. W zależności od Państwa preferencji i wielkości zleceń świadczymy zarówno stałą obsługę prawną, jak i doradztwo w sprawach jednorazowych. Jesteśmy niezawodnym partnerem w biznesie, gdyż oferujemy sprawdzone i korzystne rozwiązania problemów prawnych. Dzięki interdyscyplinarnemu podejściu do problemu możemy dobrać rozwiązanie najbardziej atrakcyjne dla naszego klienta pod względem finansowym i podatkowym.

Zapoznaj się z pełną ofertą dla klientów korporacyjnych

Oferta usług dla klientów indywidualnych

Świadczymy usługi pomocy prawnej dla osób prywatnych. Dzięki rzeczowemu i kompetentnemu podejściu do zawiłości prawa cywilnego, zawsze udzielamy naszym klientom fachowych porad i staramy się znaleźć dobre rozwiązanie problemu prawniczego, który jakże często staje się ogromnym problemem osobistym. Reprezentujemy naszych klientów w sprawach toczących przed organami wymiaru sprawiedliwości a także sporządzamy wzory umów i pism zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Szeroki zakres merytoryczny i duże doświadczenie pozwalają nam oferować Państwu swe usługi jako profesjonalne i godne zaufania.

Zapoznaj się z pełną ofertą dla klientów indywidualnych

Prowadzimy pełną obsługę prawną w języku polskim i angielskim. Na życzenie przedstawiamy referencje od dotychczasowych klientów.

Kancelaria Adwokacka
adw. Piotr Wierciński


członek Izby Adwokackiej
w Warszawie

ul. Świętojerska 5/7
00-236 Warszawa

Kontakt

tel.: +48 22 636 03 63
kom.: +48 691 34 14 81
fax. +48 22 636 03 63
email: